niedziela, 19 lutego 2017

NIENASYCONY - ŁUKASZ RADECKI, RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ HORRORU NOWEGO WYDAWNICTWA

NIENASYCONY - ŁUKASZ RADECKI, RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ.

Znacie twórczość Łukasza Radeckiego? Jeśli interesuje Was rodzimy horror, na pewno niejednokrotnie nazwisko to obiło się Wam o oczy. Już sama podstrona autora na LC robi wrażenie ilością publikacji, ale prawdziwe emocje czekają na kartach stworzonych przez niego historii. Sam kilka czytałem, przez co bez chwili wahania złożyłem zamówienie na jego nową powieść grozy - Nienasycony, która 1 marca ukaże się nakładem nowo powstałego wydawnictwa Phantom Books Horror. Mam tylko nadzieję, że ukazujące się tam tytuły będą nieco bardziej wartościowe literacko od tych, które w latach dziewięćdziesiątych publikowało Phantom Press/Amber ;) Bo do tego nawiązuje właśnie Phantom Books Horror.
Książka na nabycia w przedsprzedaży dostępna jest na Allegro, dokładnie tutaj w naprawdę niskiej cenie 13,90 zł! Grzech nie wziąć. Wysyłka tuż po premierze, czyli 1 marca. Czekam pełen dobrych nadziei. Szykuje się krwawa i pulpowa przeprawa.


Informacje i opis książki wydawcy: 

Łukasz Radecki jeden z najbardziej znanych polskich autorów horrorów powraca z nową powieścią. 

Nienasycony jest pierwszym tytułem nowego wydawnictwa Phantom Books Horror, które podobnie jak czasopismo OkoLica Strachu powstało w kuźni Okiem na Horror!
Powraca magia horrorów wydawanych w latach 90 tych, gdy Graham Masterton, James Herbert, Guy N. Smith i Clive Barker sprzedawali się lepiej, niż romanse i kryminały. 

Co łączy masakrę w Toruniu w 2003 roku,
tragedię w niewielkiej wsi u schyłku XX-tego wieku
i wojnę Zakonu Krzyżackiego z Litwą w wieku XIV-stym?

Odpowiedź jest zaskakująca – pradawny, słowiański demon zwany Nienasyconym.
Zafascynowani okultyzmem młodzieńcy kierowani pustą zemstą wyzwalają istotę skrywaną przez lata przez Krzyżaków.
Istotę, która doprowadziła jednego z Wielkich Mistrzów do szaleństwa, a drugiego zmusiła do rezygnacji z urzędu.

Oto zło, nad którym nikt nie może zapanować.

Oto demon, który może zniszczyć całe narody.

Oto Nienasycony.


Łukasz Radecki - Nienasycony
wydawnictwo Phantom Books Horror 2017
str. 162
rozmiar 177/110mm
oprawa miękka, lakierowana2 komentarze:

  1. To nie pierwszy raz jak kajam się, że kompletnie nie znam naszych rodzimych horrorów. I nadal nie mogę się przekonać do tego, aby się za nie zabrać. Ale twój opis i cena są tak zachęcające, że może wreszcie spróbuję.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też do niedawna nie znałem. A może nie chciałem znać. Teraz jednak powoli nadrabiam zaległości. Owszem, rodzima groza często i gęsto jest po prostu nijaka, ale i perełki można znaleźć!

      Usuń