piątek, 17 lutego 2017

SYNDROM RIDDOCHA. TOM PIERWSZY. LEPSZEGO ŚWIATA NIE BĘDZIE - SYLWIA BŁACH

ZAPOWIEDŹ: SYNDROM RIDDOCHA. TOM PIERWSZY. LEPSZEGO ŚWIATA NIE BĘDZIE - SYLWIA BŁACH, DOM HORRORU, 2017

Drugą z zapowiedzi wydawnictwa Dom Horroru jest pierwszy tom cyklu "Syndrom Riddocha" Sylwii Błach. Będzie to utrzymany w klimatach postapo horror. Sama autorka wypowiada się na temat książki następująco: "Pisałam ją ponad rok, absolutnie pochłonięta przez świat, w którym mutacje genetyczne są na porządku dziennym, a technologia nie zawsze jest sprzymierzeńcem człowieka. To historia niezwykłego żołnierza - Jesse, odważnej kobiety, której świat okazuje się być zupełnie innym, niż sądziła. To także nowa forma opowieści, w której narracja pierwszoosobowa prowadzona jest z poziomu bohaterki niewidomej."
Książkę możemy obecnie zamówić w przesprzedaży na Allegro w tym miejscu. Jej cena wynosi 35 złotych (całkiem sporo), a objętość to 230 stron. Oprawa miękka. 

Brzmi to wszystko intrygująco, ale dla wciąż niezdecydowanych dostępny jest fragment powieści, o tutaj. 

OPIS WYDAWCY:

Lubisz „Resident Evil“? Podobał Ci się „World War Z“? Kochasz klimaty w stylu „Więźnia Labiryntu“ i „Niezgodnej“? To książka dla Ciebie! 

Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było.
Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym.
Technologia zastępuje człowieka.
Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. 

Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz